دکتر وقردوست بهترین جراح بینی در تهران

1002

جراحی زیبایی بینی از حساسترین جراحی های زیبایی می باشد . اگرچه این جراحی عوارض کمی دارد و ممکن است یک جراح در طول کار خود هیچ گاه با این عوارض برخورد نکند ؛ اما باید توجه داشت که عوارض ناشی از جراحی غیر حرفه ای بینی غیر قابل جبران خواهند بود .

این جراحی را می توان تحت بی هوشی عمومی ، تسکین یا بی حسی موضعی انجام داد . و البته دو روش ( بسته و باز ) برای این جراحی وجود دارد .

دکتر رضا وقردوست به عنوان یکی از بهترین جراحان بینی در ایران ، همگام با آخرین و به روز ترین روش های دنیا در خصوص جراحی زیبایی بینی در تهران مشغول به فعالیت می باشند . تخصص و تعهد ، ایشان را به یکی از بهترین جراحان زیبایی بینی تبدیل کرده است .

دکتر رضا وقردوست با مدرک بورد فوق تخصصی رشته جراحی پلاستیک ، زیبایی و ترمیمی ، یکی از معدود افرادی است که عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشد .

ایشان در سال 1376 از دانشگاه شهید بهشتی تهران فارغ التحصیل رشته پزشکی عمومی شد و به عنوان نفر اول رشته جراحی عمومی در بیمارستان شهدای تجریش شروع به کار کرد .

از افتخارات دکتر رضا وقر دوست باید به این اشاره کرد که ایشان در سال 1383 در امتحانات پری بورد جراحی عمومی دانشگاه شهید بهشتی رتبه اول و رتبه سوم بورد جراحی عمومی را به دست آوردند ؛ و همچنین به عنوان استادیار دانشگاه علوم پزشکی شروع به تدریس کردند .

در سال 84 دوره فوق تخصصی فلوشیپ در رشته جراحی پلاستیک و زیبایی را در بیمارستان حضرت فاطمه گذراندند و در سال 1388 بعد از کسب رتبه برتر فوق تخصصی جراحی پلاستیک ، زیبایی و ترمیمی و همچنین شروع فعالیت در دانشگاه علوم پزشکی ، به عنوان استادیار فوق تخصصی جراحی پلاستیک مشغول به کار شدند و به عنوان عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران منصوب شدند .
همچنین در سال 1388 به عنوان هیئت علمی فوق تخصصی رشته جراحی پلاستیک و زیبایی در دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز ، معرفی شدند .

ویدئو معرفی دکتر

بررسی اجمالی
بهترین جراح بینی در تهران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید